Čakovice - Plzeň Újezd 12 : 19 ( 8 : 9 )
Podlázky - Opatovice 24 : 22 ( 12 : 12 )

TJ Sokol Podlázky – TJ Sokol Opatovice n/L 24:22 /12:12/

brankář – J. Hrubý, J. Barták
obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, P. Bajer, M. Bittner
trenér – J. Hruška vedoucí družstva – M. Hrubý
branky Opatovic: V. Práchenský 9x, R. Staněk 7x, V. Bittner 4x, P. Bajer 1x, Z. Bittner 1x

V dalším utkání 1. ligy mužů nastoupili Opatovičtí muži na hřišti středočeských Podlázek v kompletní sestavě. Od prvních minut se hrálo vyrovnané, velice útočně laděné utkání. Na každou branku Podlázek dokázali hosté vzápětí odpovědět. Dařilo se útočníkům, na straně domácích dvojici bratrů Kučerových, v Opatovickém dresu to byl především V. Práchenský a R. Staněk. Poločas skončil za vyrovnaného stavu 12:12. Druhá půle byla velice podobná, gólmani, kteří se často střídali, neustále tahali míče z branek. V závěru utkání se domácí utrhli do dvougólového vedení, které již udrželi a za vítězství 24:22 berou oba body.