Nezvěstice - Opatovice 19 : 17 ( 8 : 10 )
Vítkovice - Plzeň Újezd 19 : 16 ( 8 : 9 )

TJ Sokol Nezvěstice – TJ Sokol Opatovice n/L 19:17 /8:10/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk
trenér – L. Bittner vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: Z. Bittner 7x, R. Staněk 6x, V. Práchenský 3x, V. Bittner 1x

V neděli nastoupily Opatovice bez gólmana V. Pospíšila a ze soboty zraněným V. Bittnerem, který zkusil odehrát   alespoň několik málo minut. V úvodu se strhla na obou stranách trochu divoká přestřelka, stav v 10. minutě 6:4.  Za Nezvěstice většinou skórovala posila ze Žatce P. Sýkora, na kterého nenašla hostující obrana recept.  Okolo 15. minuty se začal obraz hry vyrovnávat, domácí již nebyli tak produktivní a za Opatovice začal střílet důležité branky Z. Bittner. Jeho pět zásahů v řadě obrátilo poločasové skóre na 8:10. Ve druhé půli si vybral slabší chvilku hostující útok, který odehrál většinu zápasu ve třech hráčích, Nezvěstice ve 40. minutě srovnaly skóre na 12:12. Opět byl nejvíce vidět výborný P. Sýkora /celkem 12 branek/. Domácí se utrhli do dvoubrankového vedení, které dokázali udržet až do konce utkání.  I v neděli zaslouží hostující tým pochvalu, byl Nezvěsticím po většinu zápasu vyrovnaným soupeřem. Oba body za výsledek 19:17 tentokrát ale zůstaly doma.