Nezvěstice - Podlázky 26 : 20 ( 10 : 8 )
Rokytnice - Plzeň Újezd 17 : 16 ( 11 : 12 )

Sokol Tymákov – TJ Sokol Opatovice n/L 17:21 /8:12/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk
trenér – J. Hruška vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: R. Staněk 8x, V. Práchenský 5x, Z. Bittner 4x, V. Bittner 4x

V sobotním utkání vyšel hostům z Opatovic dokonale jeho úvod, 7. minuta 0:3, útočná formace hrála rychlou kombinační házenou a přesně zakončovala. Domácí se vzápětí vzpamatovali a v 11. minutě již bylo srovnáno na 3:3. Opatovičtí opět zabrali, obrana vybojovala několik míčů, gólman V. Pospíšil chytil první šestimetrový hod soupeře, v zápase celkem tři! V útoku nejčastěji proměňoval své šance skvělý R. Staněk / v první půli šest branek /. Povedený poločas zakončil brankou z trestného hodu Z. Bittner a do přestávky se mnohem lépe šlo hostům, stav 8:12. Ve druhé půli se odehrávala dlouho vyrovnaná partie, na každý gól domácích vzápětí Opatovičtí stejně odpověděli, 42. minuta 11:15. V obraně Východočechů předvedl několik důležitých bloků Jakub Hruška, dlouhodobě nejlepší střelec Tymákova i celé soutěže L. Zimmermann se nedokázal výrazněji prosadit. Domácí se přesto začali v průběžném skóre přibližovat, ve 48. minutě platil stav 14:16. Více toho Opatovičtí nedovolili, poslední branky v zápase dávali bratři Zdeněk a Václav Bittnerovi. Za velice povedený výkon odvážejí hosté zaslouženě oba body, konečný výsledek 17:21.