Plzeň Újezd - Přeštice 25 : 19 ( 12 : 9 )
Opatovice - Rokytnice 18 : 14 ( 10 : 5 )

TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Rokytnice 18:14 /10:5/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška, V. Liška

útočníci – Z. Bittner, P. Bajer, V. Bittner, R. Staněk, M. Bittner

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – Miloš Hrubý

branky Opatovic: R. Staněk 7x, V. Bittner 4x, P. Bajer 4x, Z. Bittner 3x

Za ideálního počasí a před početnou návštěvou příznivců hezké házené sehráli Opatovičtí další utkání 1. ligy mužů proti týmu z Rokytnice u Přerova. Oba soupeři měly před utkáním stejný počet bodů a dal se tak očekávat vyrovnaný souboj. V domácí sestavě chyběl V. Práchenský, kterého nahradil P. Bajer, v brance se představil J. Barták. Do utkání vstoupili mnohem lépe domácí, skvěle zakončovala dvojice R. Staněk a Z. Bittner, obrana hrála pozorně, výborně chytal J. Barták. V deváté minutě Opatovice vedly už 5:2 a hosté vybírali oddechový čas. V dalších minutách předvedl své umění V. Bittner, jeho povedené střely a průběžné skóre v 15. minutě 7:3. Hosté zkoušeli přitvrdit v obraně, odměnou jim byli žluté karty a další branky v jejich brance. Poločas zakončil P. Bajer proměněným trestným hodem z 8 metrů, stav 10:5. Ve druhé části hry přidali hosté ještě více tvrdosti v obranné fázi, v útoku se začalo dařit dvojici M. Šrámek a F. Cieslar. Rokytnice dokázala stáhnout průběžné skóre na 11:8 ve 40. minutě. Opatovičtí opět zabrali, další branky sázel jejich nejlepší střelec R. Staněk, přidal se i P. Bajer. Obrana s oběma gólmany vybojovala několik důležitých míčů a hosté již neměli šanci utkání zvrátit, pouze v poslední minutě kosmeticky upravili na 18:14. Oba body zůstaly zaslouženě doma. Velká pochvala za předvedený výkon pro celý tým, skvělé utkání odehrál Roman Staněk.