Přeštice - Nezvěstice 24 : 17 ( 10 : 8 )

TJ Sokol Opatovice n/L – SSK Vítkovice 15:15 /9:4/

rozhodčí: Petr Šimánek z Nového Města nad Metují
obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška, V. Liška
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, M. Bittner
trenér – L. Bittner vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: Z. Bittner 7x, V. Práchenský 3x, R. Staněk 3x, V. Bittner 2x

V dalším prvoligovém utkání nabídli hráči obou družstev divákům dva naprosto odlišné poločasy. V tom prvním bylo vyrovnaných prvních deset minut, stav 3:2. Poté se domácí utrhli postupně do 3 až 5 brankového vedení. Výborně hrála obrana, brankář Pospíšil předvedl několik důležitých zákroků. Ve dvacáté minutě platil stav 6:3, ve 24. minutě už 8:3. V útoku dávali hezké branky nejčastěji Z. Bittner a V. Práchenský. Hosté ztráceli míče ukvapenou střelbou, nedařilo se jim proměňovat trestné hody. Do druhé půle vstoupili Vítkovičtí s probuzeným kanonýrem J. Urbancem, který během úvodních deseti minut přesně zamířil 4x. Naopak domácí se velice těžko v útoku prosazovali a několikrát také ztratili míč špatnou přihrávkou. Ve 40. minutě už svítil na tabuli stav 11:9 a Vítkovice se vrátily do hry. V této fázi zápasu se přestalo dařit i domácí obraně a gólmanovi. Vítkovice dávali jednoduché branky. První vyrovnání ze strany hostů přišlo v 50. minutě, stav 13:13. A i když poté na sebe vzal největší odpovědnost Z. Bittner a opakovaně dostal domácí do vedení, hosté vzápětí opět srovnali. Poslední minutu čekali domácí na vhodnou příležitost ke skórování, která již bohužel nepřišla zápas tak skončil dělbou bodů za výsledek 15:15.