Plzeň Újezd - Podlázky 17 : 18 ( 8 : 10 )

14. kolo I. liga muži 9. 4. 2017 sezóna 2016/2017

Avia Čakovice – TJ Sokol Opatovice n/L 12:12 /8:9/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, P. Bajer, P. Hruška
trenér – L. Bittner vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: Z. Bittner 5x, V. Práchenský 3x, R. Staněk 2x, P. Bajer 2x

V nedělním utkání nastoupili Opatovičtí v Praze na hřišti týmu z Čakovic, který v sobotu naplno bodoval proti Podlázkám. Domácí se chlubí velice dobrou pohyblivou obrannou, v útoku ale příliš branek nedávají. Od počátku se hrál nesmírně vyrovnaný zápas, ve 12. minutě platil stav 3:3, ve 22. minutě 6:6. Obrany se překonávaly, dobře chytali i gólmani na obou stranách. Poločasový výsledek pro Opatovice zařídil těsně před koncem z úhlu Z. Bittner, stav 8:9. Ve druhé půli byla hra často přerušovaná, rozhodčí rozdával karty na obě strany.  Domácí ve 41. minutě otočili skóre na 11:10, poté sehráli hosté v obraně vynikajících 15 minut, kdy nedostali branku a Opatovický P. Bajer tři minuty před koncem opět skóre otočil na 11:12. Bohužel pro hosty se hráči Čakovic naposledy stihli prosadit těsně před koncem a skóre srovnali na 12:12. Z posledního protiútoku a nařízeného trestu  již Opatovice neskórovaly. Oba týmy si tak rozdělily body.