Rokytnice - Přeštice 20 : 19 ( 11 : 13 )
Plzeň Újezd - Opatovice 24 : 15 ( 13 : 7 )

14. kolo I. liga muži 8. 4. 2017 sezóna 2016/2017

TJ Plzeň Újezd – TJ Sokol Opatovice n/L 24:15 /13:7/

brankář – V. Pospíšil, J. Barták
obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, P. Bajer, M. Bittner
trenér – L. Bittner vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: P. Bajer 5x, R. Staněk 4x, Z. Bittner 3x, V. Bittner 2x, M. Bittner 1x

K prvnímu utkání jara odjeli Opatovičtí na Plzeňské hřiště. Zápas byl rozehrán tradiční přestřelkou, pátá minuta 2:2, oba Opatovické góly dával R. Staněk, v desáté minutě platil stav 4:3, ve dvacáté 10:7. Bohužel pro Opatovické přestali od této minuty dávat branky a domácí toho využili pro vybudování rozhodujícího náskoku v zápase. Poločas 13:7. Ani ve druhé půli svůj výkon hosté nezlepšili, na každý gól se nadřeli, hodně míčů se ztratilo nepovedenou střelbou. Na druhé straně dostal prostor pro vyniknutí P. Sedlák, který s 12 brankami patřil k nejlepším hráčům na hřišti. Opatovickým nepomáhalo ani střídání obou gólmanů. Velice dobře také hrál v domácí obraně zkušený P. Počátecký, který skvěle dirigoval své spoluhráče. Zápas se tak již pouze dohrával a za vítězství 24:15 berou zaslouženě oba body domácí.