Nezvěstice - Čakovice 19 : 16 ( 11 : 7 )

TJ Sokol Opatovice n/L – Sokol Krčín 18:18 /11:9/

rozhodčí: Miroslav Beran z Bakova nad Jizerou
brankář – J. Hrubý, J. Barták
obránci – Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška, Vladimír Pospíšil
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, P. Bajer, M. Bittner
trenér – L. Bittner vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: R. Staněk 4x, V. Práchenský 4x, P. Bajer 4x, Z. Bittner 3x, V. Bittner 3x

Netradičně v pátek se utkali v derby utkání domácí Opatovice proti týmu z Nového Města nad Metují, Sokolu Krčín. Domácím chyběl v sestavě obránce J. Křovák, na druhé straně nehrál M. Leugner. Úvod zápasu vyšel lépe Opatovickým, v sedmé minutě vedli 4:3, opakovaně přesně mířil R. Staněk. Na druhé straně odpovídal nejlepší Krčínský střelec M. Fišer. Oba soupeři se v průběžném výsledku neustále hlídali, odskok ve skóre nebyl vyšší než jedna branka, 13. minuta 6:5. Následovala první větší branková pauza a od 18. minuty nastoupila domácí dvojice kanonýrů Z. Bittner a P. Bajer. Jejich branky a zlepšená hra obrany s gólmanem zařídila poločasový výsledek 11:9. I začátek druhé půle patřil domácím, V. Práchenský s V. Bittnerem během devíti minut vstřelili 4 branky a rázem Opatovice vedly 15:10. Bohužel následovalo více než deset minut bez další Opatovické branky a hosté začali z náskoku pomalu ukrajovat, 52. minuta 15:14. Opatovický R. Staněk se opakovaně prosadil a tři minuty před koncem domácí vedli 18:15. Závěr, ale patřil opět Krčínu, dvojice M. Fišer a M. Marek stihla srovnat výsledek na konečných 18:18. Nutno dodat, že jim k tomu pomohly zbytečné ztráty míčů Opatovických hráčů, kteří tak ztratili vítězství a jeden bod v poslední minutě zápasu.