Plzeň Újezd - Nezvěstice 21 : 22 ( 12 : 13 )

1.NH Brno – TJ Sokol Opatovice n/L 20:25 /12:15/

brankář – J. Hrubý, J. Barták
obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška, L. Dobruský
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, P. Bajer, M. Bittner
trenér – J. Hruška vedoucí družstva – Miloš Hrubý
branky Opatovic: R. Staněk 7x, Z. Bittner 6x, V. Práchenský 5x, P. Bajer 5x, V. Bittner 2x

Předehrávku prvního jarního kola odehráli Opatovičtí muži v moderním areálu 1. NH Brno. První branku utkání vstřelil domácí J. Petr, který společně s dalším zkušeným útočníkem T. Ulrychem představovali jedinou trvalou hrozbu pro Opatovickou obranu. Domácí ještě ve čtvrté minutě vedli 2:1, ale následně se začala projevovat vyšší kvalita na straně hostů a zápas se začal obracet, 13. minuta 5:6. U Opatovic se v prvním poločase nejvíce dařilo R. Staňkovi, který se dokázal gólově prosadit v sedmi případech. V závěru první půle zvyšoval Opatovický Z. Bittner na 12:15. I ve druhé části hry drželi Opatovičtí muži pohodlný rozdíl ve skóre, ve dvacáté minutě hosté vedli 17:20. V posledních minutách si zahrála v utkání kompletní Opatovická lavička a za vítězství 20:25 berou hosté oba body. V podzimní tabulce obsazují Opatovičtí solidní páté místo se 16 nasbíranými body. Na jaře tak bude reálná šance bojovat o play-off.