Rokytnice - Nezvěstice 17 : 13 ( 8 : 7 )

TJ Dioss Nýřany – TJ Sokol Opatovice n/L 23:16 /14:10/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk

trenér – J. Hruška vedoucí družstva – Miloš Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 9x, V. Práchenský 6x, R. Staněk 1x

V nedělním utkání nastoupili Opatovičtí na hřišti lídra soutěže z Nýřan. Domácí disponují širokým kádrem hráčů, do zápasu nasadili dva kompletní útoky. Hosté drželi krok se soupeřem úvodních patnáct minut, průběžný stav 5:5. Na gólové příspěvky Nýřanského M. Gabriela nejčastěji odpovídal Z. Bittner. První výpadek hostujícího útoku přišel v dalších deseti minutách, kdy se Nýřany ujaly vedení 7:5. Opatovičtí se nevzdávali a ve 24. minutě stáhli skóre na minimální rozdíl jediné branky 9:8. Domácí reagovali výměnou útočné trojice, opakovaně se začal prosazovat  M. Wisura, do poločasové přestávky Nýřany odcházely se čtyřbrankovým vedením 14:10. I druhá půle patřila domácím, branek už padalo méně, těžko se prosazoval především Opatovický útok. Deset minut před koncem Nýřany vedly 20:15 a bylo rozhodnuto. Utkání se již pouze dohrávalo a vítězství 23:16 získali domácí oba body.