Vítkovice - Nezvěstice 17 : 10 ( 9 : 6 )

TJ Přeštice – TJ Sokol Opatovice n/L 19:17 /9:5/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, Jindřich Hruška, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk

trenér – J. Hruška vedoucí družstva – Miloš Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 9x, V. Práchenský 5x, R. Staněk 2x, V. Bittner 1x

V sobotním utkání v Přešticích se hostům z Opatovic nepovedl jeho úvod. První branku vstřelil až v deváté minutě za stavu 3:0 V. Práchenský, předtím Opatovičtí ztráceli míče ukvapenou nepřipravenou střelbou a nechávali vyniknout domácího gólmana T. Chmelíka. Rozhodující náskok v celém utkání si Přeštice vybudovaly už mezi 10. – 20. minutou, hosté nebyli stále produktivní a ve 20. minutě tak platil stav 6:2. Do poločasové přestávky se oba týmy rozcházely za stavu 9:5. Ve druhé půli rychle Opatovičtí stáhli náskok soupeře na dvě branky, 35. minuta 9:7. Nejvíce se prosazoval Opatovický kanonýr Z. Bittner. V dalších minutách padaly branky na obou stranách hřiště. Domácí stále udržovali dvoubrankový odstup v průběžném skóre. V Opatovické brance se dařilo V. Pospíšilovi a utkání bylo stále otevřené, tři minuty před koncem dokázali hosté stáhnout rozdíl na jedinou branku, 17:16. Bohužel poslední krok již nepřišel a domácí za vítězství 19:17 berou oba body.