Nezvěstice - Plzeň Újezd 32 : 22 ( 15 : 7 )

TJ Sokol Opatovice n/L – 1. NH Brno 27:21 /13:11/

obránci – J. Křovák, Jakub Hruška, M. Straník, V. Pospíšil, Jindřich Hruška, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 11x, Z. Bittner 6x, R. Staněk 5x, V. Bittner 5x

První utkání nového ročníku nejvyšší soutěže mužů se odehrálo na Opatovickém hřišti za úmorného vedra, teplota atakovala hranici 30°C. V Opatovickém dresu se vrátil po zranění, po více než roční odmlce, na hřiště kapitán Jirka Křovák, v brance se představila Humpolecká posila Jarda Barták. A pro oba to byla povedená premiéra. Už první minuty ukázaly, kdo bude v zápase tahat za delší konec. Opatovický útok rychlými kombinacemi rozebíral hostující obranu a staral se o rychlý příděl branek, 8. minuta 4:1, 15. minuta 8:5. Přesně mířili všichni domácí útočníci a hosté nevěděli koho dříve bránit. V hostujícím dresu představovali největší nebezpečí dva zkušení útočníci, Tomáš Ulrych a Jan Petr, kteří se společně postarali o drtivou většinu branek svého týmu. I proto odcházeli do kabin oba týmy za  stavu 13:11. Začátek druhé části hry vyšel mnohem lépe domácím, ve 40. minutě svítil na tabuli stav 19:14. I přes veškerou snahu Brněnského týmu si domácí své vítězství a dva body vzít nenechali, naopak v závěru výhru ještě zvýraznili. Za soustředěný a bojovný výkon zaslouží pochvalu kompletní Opatovický tým.