9. kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ Sokol Vracov

TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Vracov 23:21 (13:14)

brankář – A. Ansorgová, M. Čierasová

obránci – L. Neradová, K. Hanovcová, E. Ďurinová, T. Krátká, L. Matějková

útočníci – Pavla Janková, Petra Janková, B. Bittnerová, L. Benková, N. Prudičová, Š. Bittnerová, J. Bittnerová

trenér – J. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: Petra Janková 9x, B. Bittnerová 7x, Pavla Janková 4x, N. Prudičová 3x

V sobotním utkání nastoupily Opatovické ženy v kompletním složení. Začátek zápasu a vlastně celý první poločas byl především ze strany defenzívy domácích podprůměrný. Ve 4. minutě platil stav 0:2, v šesté 1:4 a domácí trenér okamžitě vybral oddechový čas a poprvé důrazně připomněl svým hráčkám, že se už hraje a soupeř se sám neporazí. V dalších minutách první půle svůj výkon zlepšil Opatovický útok, dařilo se především dvojici nejlepších střelkyň Petře Jankové a Barče Bittnerové, obrana ovšem stále nestíhala a nedařilo se ani oběma Opatovickým gólmankám. Do šaten se tak odcházelo za vedení hostů z Vracova 13:14. Ve druhé půli začala obranná trojice konečně hrát aktivněji, přidala se také několika důležitými zákroky gólmanka A. Ansorgová. V 35. minutě mohli jít domácí poprvé v utkání do vedení, 15:14, ve čtyřicáté minutě už Opatovické ženy vedly čtyřbrankovým rozdílem, 19:15. Hosté z Vracova se ale nevzdávali a díky mimořádně střelecky disponované útočnici M. Hurtíkové / v zápase 12 branek / skóre opět posunuli na minimální rozdíl 1-2 branek. V závěru opět podržela svůj tým brankářka A. Ansorgová a domácí až nečekaně těžce vydřely další dva body do tabulky 2. ligy žen za vítězství 23:21.