8. kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - Sportklub Náchod

TJ Sokol Opatovice n/L – SK Náchod 21:18 /11:7/

rozhodčí: Miroslav Beran z Bakova nad Jizerou

brankář – A. Ansorgová, M. Čierasová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, T. Krátká, L. Matějková

útočníci – Pavla Janková, Petra Janková, B. Bittnerová, N. Prudičová, Š. Bittnerová

trenér – V. Benková vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 12x, Pavla Janková 4x, Petra Janková 4x, N. Prudičová 1x

V oblastním derby proti sobě nastoupila družstva, která se velice dobře znají a těžko se mohou něčím překvapit. Náchod má zkušenější tým, ale domácí větší individuality kanonýrku B. Bittnerovou a gólmanku A. Ansorgovou. V úvodu byli lepší hosté, 9. minuta 1:3. Poté se začal Opatovický útok pravidelně prosazovat, dobře také pracovala obranná trojice, skóre se tak začalo otáčet, 15. minuta 5:6, 20. minuta 6:7 a v 25. minutě již domácí vedli 8:7. V těchto minutách Náchod v útoku zcela odpadl a Opatovický tým si mohl vybudovat rozhodující rozdíl ve skóre, poločas 11:7. Ve druhé části hry Opatovice již hosty do zápasu znovu nepustily, rozdíl ve skóre se neustále udržoval okolo 4-5 branek, důležité branky střílela Petra Janková, 50. minuta 20:15. V posledních minutách se utkání už jen dohrávalo a za vítězství 21:18 zůstaly oba body zaslouženě doma.