6. kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ Chropyně

TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Chropyně 24:18 (9:7)

brankář – A. Ansorgová, M. Čierasová

obránci – L. Neradová, K. Hanovcová, E. Ďurinová, T. Krátká, L. Matějková, J. Bittnerová

útočníci – Pavla Janková, Petra Janková, B. Bittnerová, L. Benková, N. Prudičová, Š. Bittnerová

trenér – J. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 9x, N. Prudičová 6x, Pavla Janková 4x, Petra Janková 3x, Š. Bittnerová 2x

V nedělním utkání nastoupil Opatovický tým už od začátku mnohem lépe. Obrana hrála aktivně, vybojovala několik důležitých míčů, výborný výkon předváděla gólmanka A. Ansorgová. Jediná hráčka hostů, která opakovaně dokázala vstřelit branky byla zkušená exligová kanonýrka A. Kratochvílová. Využila k tomu především bezchybně proměňované trestné hody ze středu brankoviště, kterých měla Chropyně v zápase dostatek. Na druhé straně se rozehrála k vynikajícímu výkonu B. Bittnerová, ve druhé půli se přidala produktivní N. Prudičová. Zápas se lámal mezi 40. a 45. minutou, kdy rychlými útoky dokázaly Opatovické ženy utéct ve skóre na čtyřbrankový rozdíl 14:10. V závěrečné čtvrtině utkání si mohla zahrát i lavička domácích, za jasné vítězství 24:18 zůstaly oba body doma.

Nejlepší hráčky utkání, Opatovická brankařka A. Ansorgová a z týmu soupeře A. Kratochvílová / 10 branek /.