3. kolo Sportklub Náchod - TJ Sokol Opatovice n.L.

TJ Chropyně - TJ Sokol Vracov 22 : 13 ( 9 : 4 )
Sport Klub Náchod - TJ Sokol Opatovice n/L 17 : 12 ( 5 : 6 )

Náchod – TJ Sokol Opatovice n/L 17:12 / 5:6 /

rozhodčí: Pavel Kotlář z Nového Města nad Metují

obránci – E. Ďurinová, T. Krátká, L. Matějková, J. Lupoměská, V. Benková

útočníci – Pavla Janková, Petra Janková, B. Bittnerová, L. Benková, N. Prudičová, Š. Bittnerová

trenér – V. Benková vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 10x, N. Prudičová 1x, Petra Janková 1x

V derby utkání v Náchodě měly Opatovické ženy problémy se složením sestavy. Nemohly nastoupit stabilní obránci K. Hanovcová s L. Neradovou. V první půli to ovšem nebylo ve výsledku nijak patrné, domácí hráčky se velice obtížně prosazovaly a skvěle chytala Opatovická A. Ansorgová, která dostala první branku až ve 21. minutě! Za hosty opět v útoku nejvíce branek střílela kanonýrka B. Bittnerová, ke které se výrazněji bohužel nepřidal nikdo další. Poločas 5:6. Na začátku druhé půle vstřelily oba týmy po jedné brance, 33. minuta 6:7. Poté přišel na hosty desetiminutový výpadek, ve kterém Náchod otočil vývoj utkání, 42. minuta 9:7 pro domácí.  Závěrečnou část zápasu si již zkušené domácí pohlídali a rozdíl ve skóre ještě navýšili na konečných 17:12.