2. kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - Stará Ves nad Ondřejnicí

TJ Sokol Vracov - Sportklub Náchod 16 : 27 ( 8 : 16 )
TJ Sokol Opatovice n/L - TJ Stará Ves n/O 16 : 13 ( 9 : 4 )

TJ Sokol Opatovice – TJ Stará Ves n/O 16:13 / 9:4 /

brankář – A. Ansorgová, M. Čierasová

obránci – K. Hanovcová, L. Neradová, T. Krátká, L. Matějková, J. Lupoměská

útočníci – Pavla Janková, Petra Janková, B. Bittnerová, L. Benková, N. Prudičová, Š. Bittnerová

trenér – V. Benková vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 11x, N. Prudičová 2x, Petra Janková 2x, Pavla Janková 1x

Proti nováčkovi soutěže ze Staré Vsi nad Ondřejnicí nastoupily Opatovické ženy ve druhé lize na domácím hřišti. Úvod byl opatrný, branek moc nepadalo, průběžný stav v 15. minutě 3:2. Domácím skvěle chytala gólmanka Aneta Ansorgová. Poté se v Opatovickém útoku rozstřílela kanonýrka Barča Bittnerová a šesti trefami v řadě se domácí utrhli do poločasového vedení 9:4. Ve druhé půli se rozdíl ve skóre udržoval do 52. minuty, stav 15:10. V závěru polevily Opatovické ženy v koncentraci a dovolily hostům skóre srovnat na konečných 16:13. Oba body zaslouženě berou domácí.