19. kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ Sokol Vracov

TJ Sokol Opatovice n/L – Sokol Vracov 21:15 /7:8/

rozhodčí: Pavel Kotlář z Nového Města nad Metují

brankář – A. Ansorgová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, T. Krátká, R. Hanovcová

útočníci – Pavla Janková, Petra Janková, B. Bittnerová, N. Prudičová, L. Benková

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 7x, Petra Janková 7x, Pavla Janková 3x, N. Prudičová 3x, L. Benková 1x

V posledním kole druhé ligy žen přijel do Opatovic poslední tým tabulky z Vracova. Za domácí od začátku nenastoupila nejlepší střelkyně B. Bittnerová, kterou trápí zranění. První branku vstřelili hosté, domácí ženy skóre postupně otočily na 4:3 v deváté minutě, v útoku se dařilo Petře Jankové. Poté přišel na Opatovické ženy dlouhý střelecký půst, krátce přerušený v patnácté minutě, kdy ještě dokázaly v utkání vést 6:5. V závěru první půle již Vracov vedl o dvě branky 6:8. Vzápětí nastoupila do hry B. Bittnerová a gólem do šatny upravila na nejtěsnější rozdíl 7:8. Ve druhé části hry se začaly prosazovat všechny Opatovické hráčky v útoku, během patnácti minut bylo rozhodnuto o osudu utkání, 45. minuta 15:12. V dalších minutách již hosté odpadli ve střelbě branek a domácí tým získal za výhru 21:15 další dva body do tabulky. Celkově Opatovické družstvo získalo v soutěži 20 bodů a obsadilo krásné druhé místo za regionálním rivalem z Náchoda. Gratulujeme všem hráčkám a vedení týmu!