17. kolo TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - TJ Sokol Opatovice n.L.

TJ Stará Ves n. Ondř. - TJ Sokol Opatovice n.L.   12:13 (8:10)

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, T. Krátká, R. Hanovcová

útočníci – Pavla Janková, Petra Janková, B. Bittnerová, N. Prudičová, L. Benková, Š. Bittnerová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 11x, Pavla Janková 1x, Petra Janková 1x

V nedělním utkání ve Staré Vsi nad Ondřejnicí se odehrál mnohem vyrovnanější souboj než o den dříve v Chropyni. Třetí minuta 2:2, desátá minuta 3:4. Poté se na dlouhé minuty odmlčely všechny útočnice s přesnou střelbou, dominovala pozorná obrana, až v rozmezí 17.-18. minuty dokázala Barča Bittnerová navýšit skóre na 3:6. Domácí přitvrdili v obraně a několikrát si také vykoledovali zaslouženou odměnu od rozhodčího, poločas 8:10 pro Opatovice. Ve druhé půli nejprve domácí stáhli průběžný stav na nejtěsnější stav, ale vzápětí opět vynikající B. Bittnerová přesně mířila, 40. minuta 9:12. Opatovickému družstvu opět velice dobře fungovala obrana s brankařkou M. Čierasovou, domácím se dlouho nedařilo, teprve v posledních deseti minutách začali stahovat skóre. Hosté si již velice cenné vítězství vzít nenechali a za výsledek 12:13 odvážejí oba body. Velice povedený víkend pro Opatovické ženy a gratulace celému týmu !