16. kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ Chropyně

TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Chropyně         17:18 /9:9/

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, V. Benková

útočníci – Pavla Janková, Petra Janková, B. Bittnerová, N. Prudičová, L. Benková

trenér – J. Bittner           vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 8x, N. Prudičová 5x, P. Janková 4x

Opatovické ženy začaly utkání dobře, N. Prudičová 2x přesně mířila a v páté minutě platil stav 2:0. Dařilo se také domácí obraně, výborně chytala gólmanka A. Ansorgová. V patnácté minutě Opatovice vedly již 5:2. Branek v soupeřovi síti mohlo ale být mnohem více, spousta střel se odrážela od brankové konstrukce, v čemž vynikala kanonýrka domácích B. Bittnerová, další Opatovické útočnice většinou mířili do brankařky Chropyně. Rozdíl v průběžném skóre se místo jeho navyšování začal srovnávat, poprvé hosté vyrovnali v 26. minutě na 7:7. Poločas končil za stavu 9:9. V jeho závěru se rozehrála nejlepší střelkyně Chropyně A. Kratochvílová, které se jinak v první půli příliš nedařilo.  Druhá část hry patřila hostům, kteří se ujali vedení 10:13, začala chybovat Opatovická obrana a také již tolik nedařilo domácí gólmance. Opatovické ženy se ovšem nevzdávaly a několikrát se přiblížily na dostřel jediné branky, čtyři branky za sebou vstřelila B. Bittnerová. Hosté již obrat nepřipustili, v důležitých momentech vždy vstřelila branku zkušená A. Kratochvílová /celkem 8x/ a utkání skončilo těsným vítězstvím soupeře 17:18. Škoda zápasu by více slušela remíza.