11. kolo TJ Chropyně - TJ Sokol Opatovice n.L.

TJ Chropyně – TJ Sokol Opatovice n/L 14:20 /8:13/

brankář – M. Čierasová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, J. Bittnerová, V. Benková, R. Hanovcová

útočníci – Pavla Janková, Petra Janková, B. Bittnerová, N. Prudičová, L. Benková, Š. Bittnerová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 13x, N. Prudičová 3x, Pavla Janková 2x, Petra Janková 1x, L. Benková 1x

První branku si připsali hned v první minutě domácí, ale to bylo na dlouhé dlouhou dobu z jejich strany vše. V Opatovickém dresu začala střelecky řádit Barča Bittnerová, která několika brankami obrátila skóre na 1:4 v sedmé minutě. Hostům vycházeli rychlé protiútoky, které kanonýrka Opatovických žen dokázala proměnit. I v dalších minutách byl obraz hry podobný, domácí se na každou branku pořádně nadřeli, Opatovice drželi pohodlný 4-5 brankový náskok, poločas 8:13. I ve druhé části hry nedali hosté z Opatovic ani na chvíli šanci domácím na zvrat v utkání, výborně chytala gólmanka M. Čierasová, kterou podporovala velice dobře hrající obrana. Tým Chropyně tak v závěru pouze zkorigoval na konečný výsledek 14:20.