1. kolo TJ Chropyně - TJ Sokol Opatovice n.L.

TJ Chropyně – TJ Sokol Opatovice n/L 15:14 / 7:8 /

brankář – A. Ansorgová

obránci – L. Neradová, K. Hanovcová, E. Ďurinová, T. Krátká, L. Matějková

útočníci – Pavla Janková, Petra Janková, B. Bittnerová, N. Prudičová, Š. Bittnerová

trenér – J. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 7x, Pavla Janková 3x, Petra Janková 3x, N. Prudičová 1x

V sobotním druholigovém utkání nastoupily Opatovické ženy na hřišti v Chropyni. A prvních 15. minut předváděly vynikající výkon ve všech řadách, průběžné skóre 4:8. Jenže poté přišel v útoku obrovský střelecký výpadek a domácí začali dotahovat na poločasový stav 7:8. I ve druhé půli trvala Opatovická střelecká mizérie, všechny útočnice pilně trefovali konstrukci branky Chropyně, případně nechali vyniknout domácí gólmanku. V 52. minutě už Chropyně vedla 14:11, největší nebezpečí pro hostující branku byla exligová A. Kratochvílová s 9 brankami. Přestože v závěrečných minutách našly Opatovické ženy recept na branky, nedokázaly už skóre obrátit a prohrály nejtěsnějším rozdílem 15:14.