Dobruška - Opatovice 20 : 21 ( 14 : 12 )
Humpolec - Podhorní Újezd 19 : 16 ( 9 : 9 )

Sokol Dobruška – TJ Sokol Opatovice n/L   20:21 /14:12/

rozhodčí: Miroslav Beran z Bakova nad Jizerou

obránci – M. Straník, Jakub Hruška, Jindřich Hruška, M. Jarolímek, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – J. Hruška vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: R. Staněk 7x, V. Práchenský 5x, Z. Bittner 5x, V. Bittner 4x

Východočeské derby odehráli Opatovičtí muži na hřišti Sokola Dobrušky už za podzimního velice studeného počasí. Oba týmy nastoupili kompletní před slušnou diváckou návštěvou, kde se neztrácela ani početná skupina příznivců hostů. První branky padaly až ve třetí minutě na obou stranách, domácí se prosazovali poměrně jednoduše ze stran brankoviště, hosté využívali ke skórování nacvičené kombinace.  Průběžně platil stav 2:2, 4:3 a v 15. minutě 6:5. V dalších minutách se strhla branková přestřelka, skóre vyrostlo až na 12:11 ve 23. minutě. Hostům nehrála dobře obrana, nedařilo se ani oběma gólmanům. Jen díky stále produktivnímu útoku byli hosté stále na dostřel. Poslední minuta první půle vyšla lépe Dobrušce, která se utrhla do vedení o dvě branky, poločas 14:12. V domácím dresu byl nejvíce nebezpečný zkušený útočník J. Tomáš / celkem v utkání 11 branek /. Do druhé půli změnili hosté rozestavení obrany a v útoku nastoupil Z. Bittner. Po úvodních cca 10 minutách začala obranná trojice konečně dobře pracovat a sebrala hostům několik míčů.  Chytil se také gólman J. Hrubý, který výrazně pomohl týmu k obratu ve skóre. V 50. minutě šli Opatovičtí poprvé do vedení brankou Z. Bittnera na 18:19. Poslední úsek hry odehrál zkušeně Opatovický útok v soupeřově třetině, poslední 21. branku vstřelil V. Bittner a pečetil tak důležité vítězství 20:21. Domácí se již k ničemu nedostali, v posledních 10 minutách skórovali pouze jednou. Opatovičtí tak prodloužili svou sérii vítězství v soutěži na číslo devět.