Opatovice - Stará Ves 27 : 14 ( 15 : 8 )
Podhorní Újezd - Svinov 17 : 24 ( 8 : 12 )

TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Stará Ves n/O   27:14 /15:8/

brankář – J. Hrubý, V. Pospíšil

obránci – M. Straník, Jakub Hruška, Jindřich Hruška, V. Liška

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – J. Hruška vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 15x, R. Staněk 7x, Z. Bittner 3x, V. Bittner 1x, M. Bittner 1x

V nedělním utkání již mohl nastoupit gólman V. Pospíšil, který vytvořil dvojici s J. Hrubým. Univerzál M. Bittner se mohl posunout do útoku, v obraně pomohl V. Liška. První minuty se oba týmy vzájemně „seznamovali“, branky padaly na obou stranách, průběžný stav 3:3 v osmé minutě. Poté začala úřadovat domácí útočná řada V. Práchenský – R. Staněk – V. Bittner, která rychlými kombinacemi rozebírala obranu hostů. Skvělý zápas sehrál především mimořádně produktivní V. Práchenský, který nastřílel patnáct branek! V 15. minutě již platil stav 9:4, ve 23. minutě 13:6 a mohli nastoupit i další hráči z lavičky. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, Opatovickou snahu o rychlou házenou a hezké kombinace několikrát ocenilo publikum potleskem. Své odvedla i aktivně hrající obrana s oběma gólmany. Domácí se tak dočkali rekordního vítězství a berou oba body za výsledek 27:14.