Podhorní Újezd - Stará Ves 28 : 23 ( 14 : 13 )

TJ Sokol Opatovice n/L – Sokol Svinov   22:20 /13:12/

rozhodčí: Petr Šimánek z Nového Města nad Metují

obránci – M. Straník, Jakub Hruška, Jindřich Hruška, M. Jarolímek

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Hruška

trenér – J. Hruška vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: R. Staněk 8x, V. Práchenský 6x, Z. Bittner 4x, V. Bittner 4x

Opět před výbornou návštěvou 150 diváků a za ideálního počasí nastoupili Opatovičtí v sobotním utkání proti Ostravskému Svinovu. Hosté přijeli v kompletní sestavě, domácím chyběl gólman V. Pospíšil, naopak přijel pomoci obránce M. Jarolímek. Od první minuty se hrála vynikající házená, útoky převyšovaly defenzívu, 3. minuta 2:2, šestá minuta 3:3. Hrálo se ve vysokém tempu na obou stranách, i v dalších minutách se oba týmy střídali ve střílení branek. V domácím dresu se nejvíce gólově prosazovala dvojice R. Staněk a V. Práchenský. U Svinova nejčastěji přesně mířil V. Beneš, kterému výborně sekundovali oba zkušení exligoví útočníci V. Horáček a J. Tománek. Mezi 17. a 20. minutou se domácí utrhli do vedení 11:7, soupeř vzápětí opět stáhnul na minimální rozdíl, poločas končil za stavu 13:12. Druhou půli začali lépe hosté, kteří obrátili skóre na 15:16 ve 37. minutě. Domácí zvýšili obrátky a zásluhou branek zkušeného kanonýra Z. Bittnera opět strhli vedení na svou stranu, 19:18 v 52. minutě. V samotném závěru se několikrát zaskvěl domácí gólman J. Hrubý, kterému vydatně pomáhala obětavě hrající obranná trojice. V poslední minutě zneškodnil pokutový hod Svinova druhý gólman Opatovic M. Bittner a pečetil tak další dva body do tabulky, které si Opatovičtí za skvělý výkon určitě zasloužili.