5. kolo TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Opatovice n.L.

Dobruška - Ostopovice 23 : 14 ( 13 : 7 )
Podhorní Újezd - Veselí 20 : 21 ( 11 : 12 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Opatovice n.L. 14:21 (5:13)

rozhodčí: Robert Pechal z Veselí n/M

obránci – M. Straník, Jakub Hruška, M. Leugner, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – J. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: R. Staněk 7x, V. Práchenský 6x, Z. Bittner 3x, V. Bittner 3x, P. Hruška 1x, M. Bittner 1x

Opět na hřišti soupeře, tentokrát v Humpolci, se Opatovičtí muži představili v 5. kole druholigové soutěže. Domácí Jiskře se v prvních čtyřech kolech nepodařilo bodovat a určitě tuto sérii chtěla co nejrychleji změnit. Od první minuty utkání si Opatovičtí budovali dostatečný náskok, svého soupeře převyšovali ve všech řadách a ve třinácté minutě již platil stav 1:8. Branky stříleli všichni útočníci, obrana pracovala spolehlivě, dařilo se oběmagólmanům. Utkání i v dalších minutách vypadalo podobně, mohli nastoupit všichni Opatovičtí hráči z lavičky. Ve druhé půli se již pouze dohrávalo a za jasné vítězství 14:21 odvezli hosté zaslouženě oba body.