Kokory - Podhorní Újezd 22 : 21 ( 11 : 11 )

TJ Sokol Osek n/B - TJ Sokol Opatovice n.L. 18:20 (10:13)

rozhodčí: Petr Šimánek z Nového Města nad Metují

obránci – Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 7x, R. Staněk 7x, Z. Bittner 3x, V. Bittner 3x

V nedělním utkání v Oseku nad Bečvou se hrála první minuty vyrovnaná házená, branky padaly průběžně na obou stranách. Postupně začal Opatovický útok stále více přehrávat domácí obranu a budovat si mírný náskok, 10. minuta 3:5, 20. minuta 6:9. Za domácí nejvíce hrozil útočník Martin Horák /celkem 9 branek/, v Opatovických dresech si branky rozdělovalo více střelců. Poločas 10:13. Ve druhé půli platil v 35. minutě stav 12:15. V dalším úseku hry nastal ve výkonu Opatovického týmu útlum, míče se ztráceli technickými chybami, útočníci pilně trefovali brankovou konstrukci soupeře. Naštěstí toho Osek výrazněji nevyužil a stále se tak udržoval v průběžném skóre alespoň minimální rozdíl 1-2 branek. V závěru již neměli domácí sílu ani čas na dramatickou koncovku a Opatovičtí tak mohli završit 4 bodový víkend výhrou 18:20.