Osek - Podhorní Újezd 22 : 22 ( 11 : 8 )

Sokol Kokory - TJ Sokol Opatovice n.L. 22:23 (10:16)

obránci – Jindřich Hruška, M. Straník, Jakub Hruška, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 8x, Z. Bittner 7x, R. Staněk 6x, V. Bittner 2x

V dalším utkání se Opatovičtí muži představili na Přerovsku, nejprve v sobotu odpoledne na hřišti Sokola Kokory.  Hostům se povedl vstup do zápasu, v páté minutě již vedli 1:4 a zejména díky Romanu Staňkovi se třemi brankami v řadě. V desáté minutě sice Kokory stáhli na 4:6, ale Opatovičtí opět rychle zareagovali a v úseku mezi 19. a 26. minutou sedmi góly skóre navýšili až na poločasový výsledek 10:16. Od většího rozdílu ve skóre domácí uchránil  ostrostřelec Jaroslav Horák, který se sice pouze zastřeloval, ale už v úvodním poločase přesně zamířil 4x. Ve druhé části hry ve 37. minutě Opatovičtí vedli 14:20 a zdálo se rozhodnuto. Bohužel přišel tradiční střelecký výpadek a dlouhých deset minut nebyli schopni hosté vstřelit branku. Domácí toho využili a především díky J. Horákovi /v zápase celkem 13 branek/ začali skóre stahovat. Opatovičtí vstřelili poslední branku v 57. minutě za stavu 20:23. I přes veškerou závěrečnou snahu Kokor, zkušenější hosté obrat ve skóre nepřipustili a odvážejí oba důležité body.