Draken - Podhorní Újezd 26 : 14 ( 12 : 8 )

KNH Moravská Slavia Brno – TJ Sokol Opatovice n/L  26:25 /15:12/

brankář – J. Hrubý, V. Pospíšil
obránci – Jakub Hruška, Jindřich Hruška, L. Dobruský
útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, M. Bittner
trenér – J. Hruška vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 9x, Z. Bittner 8x, R. Staněk 6x, V. Bittner 1x, M. Bittner 1x

V nedělním posledním utkání sezóny se hrála od začátku otevřená házená, brankáři nestačili tahat míče z branek a obránci spíše pouze přihlíželi střeleckým dostihům. První půle vyzněla lépe pro domácí, poločas 15:12. Ve druhé části se postupně hosté začali přibližovat ve skóre soupeři. Gólů mohli nastřílet i více, ale často trefovali konstrukci Brněnské branky. V posledních minutách již domácí své těsné vedení udrželi a oba body zůstaly v Brně. Víkendové výsledky už neměly žádný vliv na celkové pořadí v soutěži a návrat Opatovického týmu do nejvyšší soutěže, 1. ligy mužů. Kompletní družstvo zaslouží poděkování za celoroční úsilí o vítězství ve druhé lize, které bylo již jasné s velkým předstihem před koncem této soutěže.