Opatovice - Dobruška 29 : 22 ( 16 : 12 )
Podhorní Újezd - Humpolec 20 : 16 ( 10 : 6 )

TJ Sokol Opatovice n/L – Sokol Dobruška 29:22 /16:12/

rozhodčí: Pavel Kotlář z Nového Města nad Metují

obránci – M. Straník, Jakub Hruška, M. Leugner, Jindřich Hruška, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, M. Bittner

trenér – J. Hruška vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 11x, Z. Bittner 8x, R. Staněk 5x, V. Bittner 5x

V posledním domácím utkání, v derby proti týmu z Dobrušky, se představili Opatovičtí házenkáři před velice početnou návštěvou příznivců obou týmů. Obě družstva se velice dobře znají a také proto se zpočátku hrála vyrovnaná házená, 5. minuta 2:2. Poté domácí odskočili na 6:3 v minutě jedenácté, aby vzápětí hosté srovnali na 7:7 v 15. minutě. Na obou stranách měli jednoznačně navrch útočné formace. Zatímco v domácím dresu si přesné střely rozdělovalo více kanonýrů, u hostů se především individuálně prosazoval vynikající J. Tomáš, celkově 14 branek /v první půli 7/! V závěru první půle dokázali domácí opět odskočit ve skóre na rozdíl 4 branek 16:12. Druhou část hry začali mnohem lépe domácí, ve 40. minutě svítil na tabuli stav 21:15. Obecenstvo se bavilo hlavně při rychlých protiútocích, na které hosté nenašli odpověď. I přes nepříznivý stav hráči Dobrušky sympaticky bojovali o každý míč. Ještě v 50. minutě se dokázali přiblížit ve skóre na 4 branky, 24:20. Opatovičtí ale opět přidali v útoku i obraně na vyšších obrátkách a na konci zápasu se mohli radovat z jasné výhry 29:22. Nejlepší hráči utkání, hostující Josef Tomáš, domácí Vojta Práchenský.