Svinov - Podhorní Újezd 25 : 18 ( 13 : 6 )

TJ Sokol Stará Ves n/O – TJ Sokol Opatovice n/L     17:19 /10:10/

obránci – M. Straník, Jakub Hruška, Jindřich Hruška, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, R. Staněk, V. Bittner, M. Bittner

trenér – J. Hruška vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: Z. Bittner 13x, R. Staněk 3x, V. Bittner 2x, M. Bittner 1x

V nedělním zápase nastoupili Opatovičtí oslabeni o dvojici M. Leugner a V. Práchenský. Prvních deset minut byli lepší hosté, průběžný stav 2:4. Poté se začal trefovat domácí kanonýr J. Sojka, který pěti góly obrátil skóre na 9:8 ve 23. minutě. Opatovičtí zamíchali obranným složením a stav do poločasu srovnali na 10:10. Ve druhé půli začali mnohem lépe hosté, během sedmi minut již vedli 10:14. Překvapení domácí hodně přitvrdili v obraně, některé zákroky s házenou neměli nic společného. Po zásluze byli odměněni kartami obou barev, dlouho hráli v oslabení, přesto dokázali skórovat a stále držet krok se soupeřem, 42. minuta 14:15. V Opatovickém dresu hrál vynikající zápas Z. Bittner, který chytil střeleckou slinu, jeho celkově 13 branek rozhodlo. Za vítězství 17:19 berou dva body zaslouženě hosté z Opatovic.