Stará Ves - Podhorní Újezd 23 : 22 ( 12 : 13 )

Sokol Svinov - TJ Sokol Opatovice n/L    25:23 (11:10)

obránci – M. Straník, Jakub Hruška, M. Leugner, Jindřich Hruška, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner

trenér – J. Hruška vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 8x, V. Bittner 6x, R. Staněk 5x, Z. Bittner 4x

Pro první porážku v soutěži si Opatovičtí dojeli v 18. kole do Ostravského Svinova. Podobně jako v minulém kole oba týmy předváděly velice rychlou házenou s množstvím branek na obou stranách, v 15. minutě platil stav 6:6. V dalším úseku hry domácí v utkání většinou vedli o jednu branku, Opatovičtí dokázali vždy průběžné skóre maximálně srovnat, poločas 11:10. Ostravský Svinov táhla v útoku mimořádně produktivní dvojice V. Beneš a V. Horáček, která se postarala o 20 branek domácích! Opatovičtí příliš často mířili do brankové konstrukce nebo gólmana, bohužel míč se následně většinou ocitl v zámezí nebo v držení obránců Svinova. Naopak na druhé straně proměňovali své šance domácí mnohem jednodušeji. I přes závěrečnou snahu Opatovických získal Svinov zaslouženě oba body za vítězství 25:23.