Ostopovice - Dobruška 22 : 22 ( 7 : 11 )
Veselí - Podhorní Újezd 21 : 14 ( 10 : 6 )

TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Jiskra Humpolec     25:16 /12:6/

brankář – J. Hrubý, V. Pospíšil

obránci – M. Straník, Jakub Hruška, M. Leugner, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – J. Bittner           vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 10x, V. Bittner 5x, R. Staněk 5x, Z. Bittner 3x, M. Bittner 2x

V již 16. kole soutěže přivítali Opatovičtí na svém hřišti tým z Humpolce, který v předešlém zápase druhé ligy dokázal potrápit družstvo z Ostravského Svinova. První branku sice vstřelil Opatovický V. Práchenský, ale hosté vzápětí dvěma góly stav obrátili, 1:2 ve čtvrté minutě. Domácí střelci v prvních minutách utkání většinou trefovali brankovou konstrukci nebo nechávali vyniknout gólmana J. Bartáka. V desáté minutě Humpolečtí vedli 4:3. Zatímco Opatovičtí se snažili o rychlou kombinační házenou, Humpolec sázel na pomalou trpělivou hru s čekáním na trest nebo jasnou šanci. Od 13. minuty se ale začala ukazovat jednoznačná převaha domácích, skóre se postupně otočilo na 7:4 a v utkání začali dominovat Opatovičtí, poločas 12:6. I ve druhé části zápasu byli jasně lepší Opatovice, rozdíl ve skóre místy vystoupal až na deset branek, postupně si zahráli všichni hráči z lavičky. Domácí dovedli utkání k zaslouženému vítězství 25:16 a oba body zůstali doma. Nejlepší hráči zápasu byli vyhodnoceni Humpolecký útočník Michal Brož /7branek/ a domácí obránce Lukáš Dobruský.