Podhorní Újezd - Kokory 25 : 18 ( 12 : 11 )

TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Osek n/B   27:13 /14:7/

brankář – J. Hrubý, V. Pospíšil

obránci – M. Straník, Jakub Hruška, Jindřich Hruška, M. Leugner, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – J. Hruška vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 10x, Z. Bittner 7x, R. Staněk 7x, V. Bittner 2x, M. Bittner 1x

V nedělním utkání byli zpočátku lepší hosté z Oseku nad Bečvou. Dali nejen první branku, ale i dlouhých deset minut drželi vedení, stav 2:4. Domácí se zastřelovali, razítkovali tyče, obraně s gólmanem J. Hrubým se také nedařilo. V těchto momentech utkání prokázal svoje zkušenosti obránce M. Leugner, který několikrát sebral hostům aktivní hrou míč. V útoku se začalo prosazovat duo V. Práchenský se Z. Bittnerem a rázem se skóre ve dvacáté minutě obrátilo na 10:5. Opatovické obraně dodal potřebný klid také povedenými zákroky gólman V. Pospíšil, kterého hosté dlouho nemohli překonat. Poločas 14:7. I ve druhé půli byli mnohem lepší Opatovičtí, zahráli si také náhradníci, kteří pomohli k narůstajícímu rozdílu ve stavu utkání, 45. minuta 23:12. Domácí opět předváděli rychlou házenou s mnoha hezkými brankami, diváci se dobře bavili a utkání dospělo ke konečnému stavu 27:13. Nejlepší hráči utkání domácí obránce Martin Leugner a hostující útočník Matěj Šrámek /8 branek/. Opatovičtí tak zaokrouhlili svoji dosavadní bilanci v soutěži na 15 vítězství a 30 bodů.