Podhorní Újezd - Osek 28 : 26 ( 11 : 14 )

TJ Sokol Opatovice n/L – Sokol Kokory   31:22 /18:11/

obránci – M. Straník, Jakub Hruška, Jindřich Hruška, M. Leugner, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Hruška

trenér – J. Hruška vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 10x, Z. Bittner 7x, V. Bittner 7x, R. Staněk 7x

Za ideálního počasí se odehrálo sobotní utkání II. ligy mužů proti týmu z Kokor. První branka patřila domácím, přesně mířil V. Práchenský, ale Kokory vzápětí odpověděli a díky několika ztrátám Opatovického útoku platil v osmé minutě vyrovnaný stav 2:2. V dalších několika minutách se domácí útočníci rozstříleli k místy exhibičnímu výkonu. Ve dvacáté minutě svítil na tabuli stav již 10:4. Příležitost začala dostávat kompletní Opatovická lavička a hosté toho dokázali využít, branek na obou stranách začalo padat hodně, poločas 18:11. I ve druhé půli viděli diváci spoustu hezkých branek, zatímco v Opatovickém dresu se dařilo více střelcům, za Kokory zářil útočník Jiří Habáň se 13 přesnými zásahy. Domácím se dařilo skórovat většinou po rychlých kombinacích, Kokory spíše předváděly pomalou, ale trpělivou házenou. Utkání se již pouze dohrávalo a za jasné vítězství 31:22 berou oba body Opatovičtí. Nejlepší hráči zápasu Opatovický Vojta Práchenský a kanonýr hostů Jiří Habáň.