Podhorní Újezd - Dobruška 19 : 24 ( 11 : 14 )
Opatovice - Ostopovice 24 : 17 ( 12 : 7 )

TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Ostopovice    24:17 /12:7/

rozhodčí: Pavel Kotlář z Nového Města nad Metují

brankář – J. Hrubý, V. Pospíšil

obránci – M. Straník, Jakub Hruška, Jindřich Hruška, M. Leugner, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – J. Hruška vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 9x, R. Staněk 5x, V. Bittner 4x, Z. Bittner 3x, M. Bittner 3x

V prvním jarním kole přijel do Opatovic tým z předměstí Brna, hrálo se na mokrém hřišti, ale bez deště. Začátek byl opatrný na obou stranách, několik technických chyb zpozdilo první branku, kterou vstřelil domácí V. Bittner až na konci třetí minuty, hosté vzápětí podobně odpověděli. Útočníci obou týmů měli problémy s pohybem na mokrém terénu, v desáté minutě platil stav 3:3. V další části hry zabrala domácí obrana, několik zákroků měl i gólman J. Hrubý. Ve dvacáté minutě již Opatovičtí vedli 8:5 a začali budovat svůj náskok v utkání. Domácí trenér dal příležitost všem hráčům z lavičky, několik hezkých branek vstřelil M. Bittner. Rychlé protiútoky dokázal proměnit V. Práchenský. Poločas 12:7. I ve druhé půli byli domácí jasně lepší, občas ale zbytečně ztratili míč špatnou přihrávkou nebo nepřipravenou střelbou. V 45. minutě platil stav 19:12 a utkání se již pouze dohrávalo. Za konečný výsledek 24:17 zůstaly oba body zaslouženě v Opatovicích. Jako nejlepší hráči byli vyhodnoceni domácí V. Práchenský a Ostopovický útočník P. Polcar.