Podhorní Újezd - Draken 19 : 19 ( 11 : 9 )

TJ Sokol Opatovice n/L – KNH Moravská Slávie Brno    16:11 /10:7/

rozhodčí: Zdeněk Hejl z Holoubkova u Rokycan

brankář – J. Hrubý, V. Pospíšil

obránci – M. Straník, Jakub Hruška, Jindřich Hruška, M. Leugner, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 6x, R. Staněk 3x, V. Bittner 3x, Z. Bittner 2x, M. Bittner 2x

Nedělní zápas proti papírově slabšímu soupeři nezačali Opatovičtí muži dobře, 5. minuta 1:2, útočníci domácích se trápili proměňováním vypracovaných šancí, naopak Brněnští předváděli pomalou, ale produktivní házenou. Během dalších minut domácí obrátili skóre, ve 12. minutě platil průběžný stav 4:2. Hosté byli ale na dostřel a domácí neustále nechávali vyniknout Brněnského gólmana. Poločas končil za stavu 10:7 a diváci očekávali mnohem lepší výkon útočníků ve druhé půli. Bohužel jeho začátek se hrubě domácím nepovedl, ve 33. minutě hosté snížili už na 10:9 a domácí trenér začal míchat se sestavou.  Naštěstí pro Opatovický tým začala velice dobře fungovat obrana s gólmany a do konce zápasu již dovolila Brnu skórovat pouze dvakrát. Průběžné skóre tak postupně i přes hodně ztracených míčů nepřesnou nebo nepřipravenou střelbou vyšplhalo na konečný stav 16:11. Zápas tak dopadl dle očekávání a podzimní část sezóny odehrál Opatovický Sokol bez porážky s 11 výhrami v řadě!  Nejlepší hráč hostů byl vyhodnocen Michal Ondroušek, u domácích Martin Leugner.