Stará Ves - Ostopovice 28 : 18 ( 15 : 9 )
Podhorní Újezd - MS Brno 24 : 18 ( 11 : 6 )

TJ Sokol Opatovice n/L – Draken Brno 18:16 /7:4/

obránci – M. Straník, Jakub Hruška, Jindřich Hruška, M. Leugner, L. Dobruský

útočníci – Z. Bittner, V. Práchenský, R. Staněk, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – M. Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 7x, R. Staněk 5x, Z. Bittner 3x, V. Bittner 3x

V desátém kole soutěže přijel do Opatovic exligový tým Drakenu Brno, hrálo se na mokrém hřišti, ale bez deště. Začátek byl opatrný na obou stranách, první branku vstřelil domácí V. Práchenský ve druhé minutě, hosté odpověděli v páté minutě Z. Fialou. Útočníci obou týmů měli problémy s pohybem na mokrém terénu, nechávali vyniknout gólmany, případně velice dobře hrající obranné formace. Opatovičtí si během druhé desetiminutovky úvodní půle přeci jen vytvořili 2-3 brankový náskok, 17. minuta 5:2, výrazně k tomu pomohl vynikající výkon gólmana J. Hrubého, na kterého opakovaně dokázal vyzrát pouze jediný hostující útočník J. Obrlík. Ve druhém poločase se produktivita obou útoků změnila, začalo padat hodně branek. Hosté několikrát proměnili trestné hody na brankovišti, Opatovičtí skórovali z nacvičených signálů, důležité přesné zásahy si připisoval R. Staněk. Ve 45. minutě platil stav 14:11, v minutě osmnácté Draken snížil na rozdíl dvou branek 15:13. Během dalších minut domácí opět zabrali a navýšili skóre na již rozhodující rozdíl, 51. minuta 17:13. Závěr utkání i přes veškerou snahu Drakenu si již Opatovičtí pohlídali a dovolili hostům pouze kosmeticky upravit skóre na 18:16. Nejlepší hráči utkání, u hostů útočník Jan Obrlík, domácích za výkon v první půli gólman Jiří Hrubý, ve druhé byl nejlepší střelec Vojta Práchenský.