9.kolo TJ Sokol Vracov - TJ Sokol Opatovice n.L.

TJ Sokol Vracov – TJ Sokol Opatovice n. L. 24:27 / 12:14 /

rozhodčí: Josef Šotner z Moravského Krumlova

obránci – L. Neradová, T. Krátká, Š. Hanušová, V. Benková, E. Ďurinová

útočníci – Petra Janková, Pavla Janková, N. Prudičová, Š. Bittnerová, J. Lupoměská

trenér – L. Bittner, vedoucí – J. Lupoměská

branky Opatovic: N. Prudičová 12x, Petra Janková 9x, Pavla Janková 6x

Úvod zápasu vyšel lépe hostům z Opatovic, 0:2. Poté začaly padat branky rovnoměrně na obou stranách hřiště, Opatovické ženy držely průběžné vedení o 1-2 branky.  Deset minut před půlí už hostující tým vedl 8:12. Vracov zvýšil své úsilí a stáhl výsledek na poločasový stav na 12:14. Důležitý zákrok těsně před přestávkou předvedla gólmanka Opatovic A. Ansorgová, která chytila pokutový hod. Druhý poločas začaly lépe Vracovské ženy, postupně otočily skóre na 15:14. Opatovické družstvo se naštěstí rychle vrátilo ke hře z první půli a opět upravilo stav utkání ve svůj prospěch. Výborný zápas odehrály v Opatovických dresech všechny útočnice v čele s N. Prudičovou autorkou 12 branek. Bezpečné vedení o 2-3 branky již hosté udrželi do konce utkání a za vítězství 24:27 odvezly oba body.