8.kolo TJ Spartak Modřany - TJ Sokol Opatovice n.L.

TJ Spartak Modřany – TJ Sokol Opatovice 13:9 / 7:5 /

brankář – A. Ansorgová, Š. Hanušová

obránci – L. Neradová, T. Krátká, K. Hanovcová, V. Benková, E. Ďurinová

útočníci – Petra Janková, Pavla Janková, B. Bittnerová, N. Prudičová, Š. Bittnerová

trenér – V. Benková, vedoucí – Š. Bittnerová

branky Opatovic: N. Prudičová 6x, B. Bittnerová 1x, Pavla Janková 1x, Petra Janková 1x

K utkání 2. ligy žen nastoupily Opatovické hráčky na hřišti exligových Modřan. Domácí zdobí nejlepší druholigová obrana, v útoku patří mezi průměr soutěže. Prakticky celý první poločas se hrála vyrovnaná házená, hosté z Opatovic se nadřeli na každou branku, velice dobře ovšem pracovala obranná trojice s gólmanskou A. Ansorgovou.  Na straně hostů se opakovaně uměla prosadit pouze jediná útočnice N. Prudičová. Poločas skončil za stále hratelného stavu 7:5. I druhá část hry byla o dobývání obou branek, přesné střelby bylo ještě méně a průběžné skóre se měnilo jen pomalu. Zkušenější domácí si své vítězství již vzít nenechali a po výhře 13:9 zůstaly oba body doma.