7.kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - Sportklub Náchod

TJ Sokol Opatovice n. L. – SK Náchod 25:17 / 12:7 /

brankář – A. Ansorgová, M. Čierasová

obránci – L. Neradová, T. Krátká, K. Hanovcová, V. Benková, E. Ďurinová, L. Matějková

útočníci – Petra Janková, Pavla Janková, B. Bittnerová, N. Prudičová, L. Benková

trenér – L. Bittner, vedoucí – J. Lupoměská

branky Opatovic: N. Prudičová 12x, B. Bittnerová 7x, Pavla Janková 4x, Petra Janková 2x

V dalším utkání II. ligy žen přijelo do Opatovic zkušené družstvo a aktuálně vedoucí tým soutěže SK Náchod. Domácí nastoupili do regionálního derby v plné síle, včetně dva týdny zraněné útočnice B. Bittnerové. A začali velice dobře, první branky vstřelily v neděli hodně produktivní Pavla Janková s N. Prudičovou. Na druhé straně hrozila opakovaně pouze jediná hráčka L. Vintrová, která na vše ale sama nestačila. K výborné hře útoku se domácím přidala i stále lepší obranná trojice s gólmanskou A. Ansorgovou. A když v průběhu první půle nastoupila i B. Bittnerová nevěděly Náchodské ženy koho dříve bránit. Poločas 12:7 pro domácí. Ve druhé půli se obraz hry již nezměnil, domácí duo kanonýrek N. Prudičová a B. Bittnerová předvádělo střelecké manévry a skóre utěšeně přibývalo, 50. minuta 22:11. V závěrečných minutách se zápas již dohrával a za jasné vítězství 25:17 berou Opatovice oba body. Nedělní výkon všech hráček patřil k tomu nejlepšímu, co zatím v probíhající druholigové soutěži Opatovické ženy předvedly. Jako nejlepší hráčky utkání byly vyhodnoceny Náchodská Lenka Vintrová a Opatovická Natálka Prudičová.