5.kolo Sokol Svinov - TJ Sokol Opatovice n.L.

Sokol Svinov – TJ Sokol Opatovice n. L. 19:16 / 8:4 /

rozhodčí: Josef Šotner z Moravského Krumlova

brankář – A. Ansorgová, M. Čierasová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, T. Krátká, Š. Hanušová, V. Benková, L. Matějková

útočníci – Petra Janková, Pavla Janková, N. Prudičová, Š. Bittnerová, L. Benková

trenér – V. Benková vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: Petra Janková 7x, Pavla Janková 4x, N. Prudičová 3x, Š. Bittnerová 2x

V zápase proti Ostravskému Svinovu bohužel nemohla nastoupit zraněná kanonýrka B. Bittnerová. Prvních dvacet minut zápasu se s tímto faktem ostatní Opatovické útočnice těžko srovnávaly, průběžný stav 5:0 a spousta zahozených šancí. Poté se hra útoku zklidnila a začaly padat branky na obou stranách, poločas 8:4. I ve druhé půli Opatovická děvčata bojovala o každý míč, ve skóre se dokázala přiblížit až na rozdíl dvou branek, 16:14.  Výborný zápas odehrála Petra Janková, autorka 7 branek. Bohužel se už hosty ve skóre dohonit nepodařilo, jejich výrazný náskok z úvodu utkání stačil a zápas skončil 19:16.