3.kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ Spartak Modřany

TJ Sokol Opatovice n. L. – TJ Spartak Modřany 12:17 / 5:7 /

brankář – A. Ansorgová, Š. Hanušová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, V. Benková, T. Krátká, P. Dulíčková, L. Matějková

útočníci – B. Bittnerová, Petra Janková, Pavla Janková, N. Prudičová, Š. Bittnerová

trenér – V. Benková, vedoucí – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 9x, Petra Janková 1x, N. Prudičová 1x, Pavla Janková 1x

Dalším soupeřem Opatovických žen byl exligový tým ze Spartaku Modřany, který přijel v kompletní sestavě včetně zkušené brankářky M. Duškové. Na první gól se čekalo až do páté minuty, kdy přesně zamířila B. Bittnerová, hosté vzápětí stejně odpověděli a vyrovnaný stav platil úvodních deset minut. Poté Modřany utekly na dvoubrankový rozdíl, 1:3 respektive 2:4 a poločas 5:7. Pro Opatovické útočnice to byl především souboj proti vynikající gólmance hostů, které vydatně pomáhala Modřanská obrana. Na druhé straně se dařilo držet minimální odstup ve skóre i Opatovickým děvčatům v obraně, kterou dirigovala K. Hanovcová. Ve druhé půli se domácím podařilo najít recept na střílení branek, průběžné skóre stáhly na minimální rozdíl. Bohužel se přestalo dařit v obranné fázi, kde hosté z Modřan poměrně jednoduše začali dávat branky. Rozdíl tak opět narostl na 2-3 góly. V samotném závěru již chyběly Opatovickým děvčatům síly na obrat a Modřany si zkušeně pohlídaly své vítězství. V Opatovickém týmu byly nejlepšími hráči K. Hanovcová a B. Bittnerová.