20.kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - Sokol Svinov

TJ Sokol Opatovice – Sokol Svinov 30:9 / 20:5 /

brankář – A. Ansorgová, M. Čierasová

obránci – L. Neradová, K. Hanovcová, E. Ďurinová, V. Benková, L. Matějková, J. Lupoměská

útočníci – Petra Janková, B. Bittnerová, Pavla Janková, N. Prudičová, L. Benková, Š. Bittnerová

trenér – L. Bittner vedoucí – J. Lupoměská

branky Opatovic: B.Bittnerová 9x, Petra Janková 9x, L.Benková 4x, Š.Bittnerová 4x, N.Prudičová 2x, Pavla Janková 2x

V posledním utkání sezóny přivítali domácí Opatovice poslední tým tabulky z Ostravského Svinova. Opatovice nastoupily téměř kompletní, pouze bez zraněné Terezy Krátké. Soupeř z Ostravy držel krok jen prvních deset minut, průběžný stav 4:3. Poté se rozjel Opatovický tým k exhibici, brankové skóre utěšeně narůstalo a po 30 minutách svítilo na tabuli skóre 20:5. S velkou chutí si zahrály všechny Opatovické hráčky včetně celé lavičky. Ve druhé půli se již rozhodnuté utkání pouze dohrávalo, nicméně přítomné diváky velice potěšilo prolomení třiceti brankové hranice, které se hlasitě dožadovali. Jako nejlepší hráčky utkání byly vyhodnoceny hostující útočnice Kateřina Strnišťová a domácí gólmanka Martina Čierasová.

Opatovické družstvo tak zakončilo sezónu ve druhé lize žen ziskem dvaceti bodů za devět výher, dvě remízy a devět porážek na čtvrtém místě tabulky skupiny „B“ s aktivním skórem 365:332.