19.kolo TJ Sokol Vracov - TJ Sokol Opatovice n.L.

TJ Sokol Vracov – TJ Sokol Opatovice 14:18 / 8:9 /

brankář – A. Ansorgová, M. Čierasová

obránci – K. Hanovcová, L. Neradová, E. Ďurinová, V. Benková, J. Lupoměská

útočníci – Petra Janková, Pavla Janková, B. Bittnerová, N. Prudičová, L. Benková, Š. Bittnerová

trenér – V. Benková vedoucí – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 9x, Pavla Janková 4x, Petra Janková 3x, N. Prudičová 2x

K dalšímu utkání druhé ligy žen odjely Opatovické ženy až do daleko Vracova. Nastoupit nemohla zraněná T. Krátká, naopak se do sestavy vrátila L. Neradová. V prvních minutách zápasů se hostům velice dařilo, 17. minuta stav 4:7, výborně hrál celý tým, gólově se nejvíce prosazovala B. Bittnerová. V další části hry začala Opatovická děvčata pilně trefovat konstrukci Vracovské branky. Domácí hráčky toho využily a čtyřmi brankami v řadě skóre otočily v 26. minutě na 8:7. Hosté se ještě před přestávkou vzpamatovali a opět šli do vedení na 8:9. I druhá půle byla zpočátku velice vyrovnaná, ve 38. minutě svítil na tabuli stav 11:11. Rozhodující chvíle v zápase přišly v dalších minutách, když Opatovický tým utekl ve skóre až na 11:15. Závěrečných deset minut si hosté již zkušeně pohlídali a nepustili Vracov na bližší dostřel. Za jasnou výhru 14:18 vezou domů Opatovice oba body, pochvalu zaslouží za předvedený výkon celý tým!