18.kolo TJ Spartak Modřany - TJ Sokol Opatovice n.L.

TJ Spartak Modřany – TJ Sokol Opatovice 9:9 / 4:4 /

brankář – A. Ansorgová, M. Čierasová

obránci – K. Hanovcová, E. Ďurinová, L. Neradová, V. Benková, L. Matějková, J. Lupoměská

útočníci – Petra Janková, B. Bittnerová, Pavla Janková, N. Prudičová, L. Benková, Š. Bittnerová

trenér – L. Bittner vedoucí – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 3x, Petra Janková 3x, Pavla Janková 2x, N. Prudičová 1x

Nedělní zápas odehrály Opatovické ženy proti zkušenému exligovému týmu z Modřan. Domácí se chlubí vynikající obranou, proti které se všechna družstva v soutěži velice těžko prosazují. Utkání zpočátku začali lépe domácí, vedli postupně 2:0, 2:1 a 3:2. Opatovickým ženám fungovala skvěle obrana s gólmankou, družstvo z Modřan tak v průběžném skóre nijak neodskočilo. Hosté v závěru poločasu dokázali srovnat na 4:4 a zápas zůstával otevřený.  Ve druhé části hry byl na obou stranách vidět festival nastřelených tyčí a neproměněných jasných střeleckých pozic. Opatovické ženy se dokázaly utrhnout do dvoubrankového vedení 6:8. Bohužel v samotném závěru přišly o vedení a zisk dvou bodů, Modřany srovnaly minutu před koncem. Plusový bod za remízu 9:9 se ovšem počítá. Před závěrečným ligovým kolem nasbíraly Opatovice již 18 bodů, které můžou ještě navýšit v zápase proti Ostravskému Svinovu v neděli 21. června.