17.kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - Sportklub Náchod

TJ Sokol Opatovice – Sport Klub Náchod 17:24 / 4:10 /

brankář – A. Ansorgová, M. Čierasová

obránci – K. Hanovcová, L. Neradová, E. Ďurinová, V. Benková, L. Matějková, P. Ďulíčková

útočníci – Petra Janková, B. Bittnerová, Pavla Janková, N. Prudičová, L. Benková, Š. Bittnerová

trenér – V. Benková vedoucí – J. Lupoměská

branky Opatovic: Petra Janková 6x, B. Bittnerová 5x, Pavla Janková 3x, N. Prudičová 2x, L. Benková 1x

V utkání druhé ligy žen proti zkušenému týmu z Náchoda bylo vyrovnaných pouze prvních 15. minut. Za stavu 4:6 se domácím přestalo dařit střílet branky. I z jasných střeleckých pozic dávali Opatovické hráčky vyniknout gólmance hostů H. Baškové. Náchod toho využil k rozhodujícímu trháku v utkání na poločasových 4:10. Ve druhé půli se sice domácí útočnice začaly prosazovat a střílet branky, vynikla především Petra Janková / 6 branek za druhý poločas /, ale přestala prakticky existovat Opatovická obrana, nedařilo se i oběma brankařkám. Náchod si tak mohl pohodlně dokráčet pro oba body za jasné vítězství 17:24. Jako nejlepší hráčky utkání byly vyhodnoceny domácí Petra Janková a Žaneta Václavková z Náchoda.