16.kolo Draken Brno - TJ Sokol Opatovice n.L.

Draken Brno – TJ Sokol Opatovice 14:13 / 5:4 /

rozhodčí: Josef Šotner z Moravského Krumlova

obránci – K. Hanovcová, L. Neradová, E. Ďurinová, V. Benková, J. Lupoměská

útočníci – Petra Janková, B. Bittnerová, N. Prudičová, L. Benková, Š. Bittnerová

trenér – V. Benková vedoucí – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 5x, N. Prudičová 5x, Petra Janková 3x

V nedělním utkání se Opatovická sestava ztenčila o Pavlu Jankovou. Začátek utkání byl hrozivý, během třinácti minut vedl Draken již 5:0. Opatovice v útoku mířili pouze do tyčí nebo brankářky domácích. První gól dali hosté až v 16. minutě a začala stíhací jízda, které pomohla náhle zamrznutá koncovka Drakenu, který až do konce první půle neskóroval. Do přestávky tak oba týmy odcházeli za stavu 5:4. I ve druhé části Opatovice pouze dotahovali vedení domácích, rozdíl se pohyboval nejčastěji o 1-2 branky, v padesáté minutě platil stav 10:8. I přes veškerou snahu již Opatovické ženy skóre srovnat nedokázaly a body tak zůstaly v Brně za výsledek 14:13.