13.kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - TJ Spartak Modřany

TJ Sokol Opatovice n.L. – TJ Spartak Modřany 17:18 / 10:9 /

obránci – K. Hanovcová, L. Neradová, E. Ďurinová, T. Krátká, V. Benková

útočníci – B. Bittnerová, Pavla Janková, Petra Janková, L. Benková, Š. Bittnerová

trenér – V. Benková vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 8x, Petra Janková 5x, Pavla Janková 4x

V utkání proti exligovému týmu z Modřan začali Opatovice dobře, v sedmé minutě vedly 3:1. Poté se začaly prosazovat zkušené útočnice soupeře a skóre se obrátilo na 4:6 v šestnácté minutě. Domácí hráčky se nevzdaly, povedenými zákroky gólmanky A. Ansorgové a několika brankami dua B. Bittnerová + Pavla Janková opět vývoj utkání obrátily na poločasový stav 10:9. I ve druhé části hry se odehrával vyrovnaný souboj, branek moc nepadalo, ve 36. minutě platil stav 12:11, v minutě 45. již Modřany srovnaly na 13:13. Ve zbývající části utkání se začal projevovat širší kádr útočnic Modřan, které se všechny dokázaly střelecky prosadit. V 54. minutě Modřany vedly 15:17. I přes veškerou snahu Opatovických hráček se již srovnat nepodařilo a v utkání zvítězili zkušenější hosté 17:18.

Jako nejlepší hráčky zápasu byly vyhodnoceny Opatovická brankářka Aneta Ansorgová a útočnice Modřan Zuzana Lubovská /6 branek/.