11.kolo TJ Sokol Opatovice n.L. - Draken Brno

TJ Sokol Opatovice n. L. – Draken Brno 16:14 / 10:8 /

obránci – L. Neradová, K. Hanovcová, E. Ďurinová, L. Matějková, V. Benková

útočníci – Petra Janková, Pavla Janková, B. Bittnerová, L. Benková, Š. Bittnerová

trenér – J. Lupoměská, vedoucí – V. Benková

branky Opatovic: Petra Janková 7x, Pavla Janková 5x, B. Bittnerová 4x

Nejbližší sousedé v průběžné tabulce se sešli na Opatovickém hřišti k zápasu 2. ligy žen. Draken na 3. místě za 10 kol nasbíral 11 bodů, Opatovičtí na čtvrtém místě měli o dva body méně. Domácím chyběla v útoku zraněná N. Prudičová, jinak nastoupili v plné sestavě. První gól v utkání vstřelila ve třetí minutě Pavla Janková, hosté otočili v páté minutě na 1:2, ale domácí stále udržovali kontakt, přesně mířila Petra Janková. Vyrovnaný stav platil i v 15. minutě, 4:4 a ve 22. minutě 6:6. Rozhodující nástup domácích přišel v závěrečných minutách první půle. Obrana s gólmankou A. Ansorgovou získala několik míčů a v útoku třemi brankami v řadě zářila Petra Janková. Brno zkorigovalo poločasový výsledek z trestného hodu na 10:8, ale domácí si již do konce utkání minimálně dvoubrankové vedení vzít nenechali. Ve 40. minutě platil stav 13:9, v 52. minutě 15:10. V závěru stačil Draken výsledek pouze upravit a oba body zůstali doma. Jako nejlepší hráčky utkání byly vyhodnoceny domácí Petra Janková a hostující Soňa Pazderová.